Lokale klantenservice

Home » Lokale klantenservice

Klantenservice: dichtbij en persoonlijk


Onze helpdesk is in Tegelen. Dichtbij, dus. Als je ons belt, krijg je geen onpersoonlijk bandje met een menu te horen, maar een medewerker van vlees en bloed die je eigen taal spreekt en verstand van zaken heeft.

Klantenservice en klantvriendelijkheid zijn bij ons vanzelfsprekend.

 

Maak kennis met ons team

team
Antoon
Commercieel Directeur / Eigenaar
antoon@klaver-energie.nl
team
Wim
Technisch Directeur / Eigenaar
wim@klaver-energie.nl
team
Sybert
Accountmanager
sybert@klaver-energie.nl
team
Gerrit Jan
Marketing en ICT
gerritjan@klaver-energie.nl
team
Lenny
Financiƫle administratie
lenny@klaver-energie.nl
team
Linda
Klantenservice en Backoffice
linda@klaver-energie.nl
team
Kim
Specialist Backoffice
kim@klaver-energie.nl
team
Joost
Accountmanager
joost@klaver-energie.nl